XABA

آش بلغور شیر ( غذای خراسانی )

طرز تهیه آش بلغور گندم ساده ترکی تبریزی خوشمزه مجلسی مخصوص

آش بلغور. آش بلغور. طرز تهیه آش بلغور گندم ساده ترکی تبریزی خوشمزه مجلسی مخصوص افطار ، این آش مقوی برای سرماخوردگی به زبان ترکی یارما آشی نامیده می‌شود و از خوراک‌ های محلی استان آذربایجان غربی است.

طرز تهیه آش بلغور شیر : آشنایی با خواص آش بلغور شیر

یکی از انواع آش هایی که خواص بسیاری داشته و برای همه ی افراد به خصوص کودکان و سالمندان مفید است، آش بلغور شیر است. تا انتها با ما همراه باشید تا شما را با طرز تهیه آش بلغور شیر آشنا نماییم.

آش گندم شیر، یک آش محلی خوشمزه برای افطار

23/06/2017 · آش گندم شیر. گندم شیر ماده غذایی مهم این خوردنی خوشمزه محلی است. برای تهیه این آش اول باید گندم شیر را درست کنید. برای درست کردن گندم شیر، گندم‌ها را به صورت بلغور آسیاب کرده و بعد مخلوط را الک …

1٬283 دستور ساده و خوشمزه برای بلغور توسط آشپزهای خانگی …

1٬283 دستور خانگی و خوشمزه برای بلغور. دستورهای مربوط به دلمه با بلغور گندم، دلمه بلغور بدون گوشت، درشته یا گمنه (بلغور گندم) را هم ببینید

آش – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

آش آذربایجان یک نوع از انواع آش‌های اصیل ایرانی و همان‌طور که از اسمش پیدا است متعلق به آذربایجان است که در طبخ آن از لپه، بلغور، سبزی (شوید، تره، پیازچه، نعناع، مرزه، ریحان) استفاده می‌شود.

طرز تهیه آش ترخینه شیر – غذالند

ترخینه ،غذایی است آبکی که از دوغ یا شیر تخمیر شده به دست می‌آید. این غذا از خیس کردن بلغور گندم یا جو در دوغ ترش به مدت ۱۰ روز تهیه می‌شود. در روش دیگر بلغور را به مدت چند ساعت در دوغ می‌پزند.

420 تا از بهترین لیست غذاهای ایرانی + عکس | گل من و تو

بهترین غذاهای ایرانی : ما در کشور عزیزمون ایران دارای تنوع غذایی بسیار زیادی هستیم که اگر بخواهیم به طور خلاصه وار به آنها اشاره کنیم می توان لیست غذاهای ایرانی یا همان بهترین غذاهای ایرانی را به عدد 240 غذا برسانیم.

با غذاهای سنتی اردبیل آشنا شوید

27/05/2018 · غذاهای اردبیل. استان اردبیل به غیر از جذابیت های طبیعی و تاریخی غذاهای متنوع و خوبی دارد که شامل انواع غذاهای محلی و سنتی می شود. اردبیل استانی شگفت انگیز با مردمانی مهمان نواز و با فرهنگ است که همیشه بهترین شرایط را …

برچسب‌ها:, , , , , , ,