XABA

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد مجموعه: اخبار تکنولوژی شب گذشته اختلالی گسترده در فیس بوک و اینستاگرام دسترسی کاربران را در نقاط مختلف دنیا به این شبکه های اجتماعی قطع کرد.

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد – شهریاریها

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد. شهریاریها به نقل از ایندپندنت، شب گذشته فیس‌بوک، مسنجر فیس بوک و اینستاگرام در نقاط مختلف جهان از جمله دچار اختلال شدند. به گفته برخی کاربران این بدترین اختلال در تاریخ فیس‌بوک است. البته چند ساعت پس از این اختلال اینستاگرام …

برطرف شدن اختلال چند ساعته اینستاگرام و فیس بوک | رصد امروز

14/03/2019 · برطرف شدن اختلال چند ساعته اینستاگرام و فیس بوک اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد اسفند 23, 1397 شب گذشته اختلالی گسترده در فیس بوک و اینستاگرام دسترسی کاربران را در نقاط مختلف دنیا به این شبکه های اجتماعی قطع کرد.

قطعی چند ساعته فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ – خبرگزاری …

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، خانواده اپلیکیشن های فیس بوک یعنی مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ شب گذشته دچار اختلالی چند ساعته شدند. فیس بوک در ایمیلی با تائید این اختلال اعلام کرد؛ اختلالی در سرور به مشکلاتی متناوب در اپلیکیشن ها در سراسر جهان منجر شده است.

قطعی چند ساعته فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ | ویبره …

ویبره – شب گذشته به مدت چند ساعت تمام اپلیکیشن های فیس بوک از جمله اینستاگرام، مسنجر و واتس اپ در نقاط مختلف جهان قطع شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، خانواده اپلیکیشن های فیس بوک یعنی مسنجر، اینستاگرام و …

قطعی چند ساعته اینستاگرام ، فیس بوک، و واتس اپ …

قطعی چند ساعته اینستاگرام ، فیس بوک، و واتس اپ. شب گذشته به مدت چند ساعت تمام اپلیکیشن های فیس بوک از جمله اینستاگرام ، مسنجر و واتس اپ در نقاط مختلف جهان قطع شد. خانواده اپلیکیشن های فیس بوک یعنی مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ شب گذشته دچار اختلالی چند ساعته شدند.

علت اختلال اینستاگرام و فیس بوک ۲۲ اسفند ۹۷

14/03/2019 · واکنش فیسبوک به اختلال اینستاگرام. پس از اختلال به وجود آمده برای اینستاگرام ، فیسبوک در اکانت رسمی خود در توییتر اعلام کرد از مشکل به وجود آمده اطلاع دارد و به زودی آن را برطرف می‌کند.

اختلال گسترده در اینستاگرام و فیس بوک/ هزاران نفر به اکانت …

اینستاگرام که متعلق به فیسبوک است از ساعاتی پیش با اختلال های گسترده و عدم دسترسی کاربران در سطح جهانی به این شبکه اجتماعی رو به رو شده است. این موضوع نه تنها برای کاربران اینستاگرام، بلکه برای کاربران فیس بوک و سایر زیرمجموعه های آن نیز رخ داده است.

ماجرای از دسترس خارج شدن اینستاگرام و فیس بوک | سیتنا

13/10/2017 · ماجرای از دسترس خارج شدن اینستاگرام و فیس بوک. پس از آنکه از چهارشنبه دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک برای بسیاری از کاربران در جهان از دسترس خارج شده بودند، هم اکنون مشکل بوجود آمده برای …

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد

اختلال چند ساعته فیس بوک و اینستاگرام برطرف شد. شب گذشته اختلالی گسترده در فیس بوک و اینستاگرام دسترسی کاربران را در نقاط مختلف دنیا به این شبکه های اجتماعی قطع کرد.

اکانت توییتر و اینستاگرام فیس بوک هک شد!

08/02/2020 · در حال حاضر، هر دو اکانت به روند نرمال خود بازگشته و خطر برطرف شده است. حول و حوش ساعت 3:50 بعد از ظهر دیروز، توییتی توسط گروه OurMine در اکانت توییتر فیس بوک ارسال شد.

قطعی چند ساعته فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ – موبنا

قطعی چند ساعته فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ. شب گذشته به مدت چند ساعت تمام اپلیکیشن های فیس بوک از جمله اینستاگرام، مسنجر و واتس اپ در نقاط مختلف جهان قطع شد. موبنا – خانواده اپلیکیشن های فیس بوک یعنی مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ شب گذشته دچار اختلالی چند ساعته شدند.

اختلال اینستاگرام | مشکل اینستاگرام | قطعی اینستاگرام و …

04/07/2019 · رسانه کلیک – اختلال اینستاگرام پس از چندین ساعت رفع شد. دیروز شاهد قطعی در اینستاگرام، واتساپ و فیس بوک بودیم که مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کرده بود.

اختلال اینستاگرام و واتس اپ برطرف شد

04/07/2019 · حالا و پس از چند ساعت خبر می رسد که اختلال اینستاگرام و واتس اپ رفع شد. دیروز شاهد قطعی در اینستاگرام، واتس‌اپ و فیس بوک بودیم که مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کرده بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

واکنش کاربران به اختلال واتس‌اپ و اینستاگرام

19/03/2021 · واکنش کاربران به اختلال واتس‌اپ و اینستاگرام. ساعاتی قبل به دلیل اختلالی جهانی، سرویس رسانی کاربران فیس‌بوک مسنجر، اینستاگرام و واتس‌اپ در کشورهای مختلف با اختلال روبرو شد و پس از دقایقی اختلال به وجود آمده برطرف شد؛ واکنش کاربران به …

فرارو | باگ اینستاگرام کار دست فیس بوک داد

فیس بوک منکر گزارش‌های مذکور شد و مدعی شد یک باگ عامل این مشکل بوده که این شرکت در حال برطرف کردن آن بوده و ایراد مذکور باعث شده نوتیفیکیشن‌های نادرست درباره دسترسی اینستاگرام به دوربین‌های آیفون ظاهر شوند.

دلیل اختلالات فیس‌بوک و اینستاگرام مشخص شد – ایستنا …

21/11/2018 · اختلالات گسترده فیس‌بوک و اپلیکیشن‌های وابسته به این برند، سخنگوی این شرکت را به اظهارنظر درباره علت این رویداد واداشت. اختلالات گسترده روز گذشته فیس‌بوک و اپلیکیشن‌های وابسته به این کمپانی نظیر اینستاگرام و …

اختلال آفیس ۳۶۵ مایکروسافت برطرف شد – ایسنا

اختلال آفیس ۳۶۵ مایکروسافت برطرف شد. آفیس ۳۶۵، تیمز و برخی دیگر از سرویسهای آنلاین مایکروسافت پس از اختلال چندین ساعته ای که روز دوشنبه تجربه کردند، به وضعیت عادی برگشتند. به گزارش ایسنا، سخنگوی مایکروسافت …

اختلال جهانی واتزاپ، فیسبوک و اینستاگرام – ایستنا | اخبار …

14/04/2019 · اختلال جهانی واتزاپ، فیسبوک و اینستاگرام. گزارش‌هایی از سوی کاربران فیس بوک در فضای مجازی منتشر شده است نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی برای ساعاتی از دسترس کاربران خارج شده است.

چرا اینستاگرام، واتس‌اپ و فیس‌بوک مختل شدند؟ – ایسنا

فیس‌بوک روز سه‌شنبه بر روی حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر ضمن عذرخواهی از کاربران، نوشت که متخصصان فنی و مهندسان فعال در شرکت فیس بوک بر روی مشکل و نقص فنی درحال تلاش برای برطرف کردن سریع اختلالات در اتصال و استفاده کاربران به اپلیکیشن های مذکور هستند.

اختلال و قطعی اینستاگرام 7 آذر 98 ؛ آیا اینستاگرام فیلتر …

28/11/2019 · اختلال اینستاگرام برطرف شد صفحه توییتر شبکه اجتماعی اینستاگرام با ابراز عذرخواهی اعلام کرد مشکل پیش آماده برای کاربران اپلیکیشن‌های خانواده فیس بوک از جمله اینستاگرام برطرف شده است.

اختلال جهانی در اینستاگرام و فیس‌بوک – راه آرمان کرمان

گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران سراسر دنیا حاکی از آن است که دسترسی به سه شبکه اجتماعی فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس اپ با اختلال بسیار زیاد مواجه شده است

اختلال واتس اپ و اینستاگرام برطرف شد – خبر فوری | خبر فارسی

اختلال واتس اپ و اینستاگرام که از دو روز گذشته آغاز شده بود، برطرف شد. … ادامه خبر. جستجوگر خبر فارسی، بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است (قانون تجارت الکترونیک). برای مشاهده متن خبری که جستجو کرده‌اید، “ادامه …

اختلال اینستاگرام | گجت نیوز

اختلال و قطعی اینستاگرام و واتساپ به صورت همزمان – ۲۹ اسفند ۹۹. اینستاگرام و واتساپ به صورت همزمان با اختلال و قطعی مواجه شدند، اما دلیل قطعی و اختلال اینستاگرام و واتساپ در ۲۹ اسفند ۹۹ چیست و چه زمانی برطرف می‌شود؟.

چرا اینستاگرام، واتس‌اپ و فیس‌بوک مختل شدند | 24 آنلاین

فیس‌بوک روز سه‌شنبه بر روی حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر ضمن عذرخواهی از کاربران، نوشت که متخصصان فنی و مهندسان فعال در شرکت فیس بوک بر روی مشکل و نقص فنی درحال تلاش برای برطرف …

واتس اپ و اینستاگرام به دلیل اختلال جهانی مختل شدند …

به دلیل اختلالی جهانی، سرویس رسانی کاربران فیس بوک مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ در کشورهای مختلف با اختلال روبرو شده است.

سخنگوی فیس بوک دلیل قطعی شب گذشته را اعلام نکرد – خبرگزاری …

شب گذشته فیس بوک و اپلیکیشن های واتس اپ و اینستاگرام در سراسر جهان با اختلال روبرو شدند. این اختلال حدود ۳ ساعت طول کشید و فیس بوک هنوز دلیل آن را اعلام نکرده است.

چرا دسترسی کاربران به اینستاگرام و واتس‌اپ قطع شد؟

بسیاری از کاربران فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس‌اپ بامداد امروز، سه‌شنبه، با اختلال سراسری و گسترده‌ای مواجه شدند که فعالیت‌های مجازی بسیاری از آن‌ها را با مشکل روبرو کرد.

ماجرای رفع اختلال پرسروصدای اینستاگرام – ایرنا

تهران- ایرنا- اینستاگرام پس از اختلالی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، فعالیت خود را از سر گرفت.

حل مشکل باز نشدن عکس و فیلم در اینستاگرام و لود شدن به طور …

برطرف کردن مشکل باز نشدن عکس و فیلم‌ در اینستاگرام. قبل از شروع کردن به خواندن علت های این خطا اطمینان داشته باشید که اینترنت شما دچار اختلال نمی باشد و همچنین از حجم ترافیک کافی برخوردار هستید.

ايتنا – فیس‌بوک در معرض حمله سایبری گسترده

ایتنا – برخی از تحلیلگران و کارشناسان بر این باورند که هنوز احتمال حمله سایبری در قطعی و اختلالات گسترده‌ای که هفته پیش در فیسبوک و اینستاگرام به وجود آمد، به قوت خود باقیست.

دلیل قطعی جهانی فیس‌بوک و اینستاگرام چه بود؟

دلیل قطعی جهانی فیس‌بوک و اینستاگرام چه بود؟. درست دو روز قبل، از دسترس خارج شدن جهانی شبکه اجتماعی فیس‌بوک و بسیاری از سرویس‌ها و پلتفرم‌های وابسته به آن نظیر واتس‌اپ، اینستاگرام و …

تلگرام در ایران و چند کشور دچار اختلال شد – ITIRAN | آی تی …

02/01/2016 · جدید: مشکل تلگرام برطرف شد. ( ۹ فروردین ۹۷ ) از صبح امروز اپلیکیشن تلگرام در چندین کشور از جمله ایران دچار مشکل شده است. … تلگرام در ایران و چند کشور دچار اختلال شد. … فیس بوک توییتر واتس …

اختلال پانیک چیست؟ | You Can

اختلال پانیک چیست؟. بروز حمله پانیک ممکن است در هر لحظه و در هر مکانی اتفاق بیفتد. فرد وحشت زده و دستپاچه می شود، در صورتی که هیچ خطری او را تهدید نمی کند. اگر حداقل دوبار دچار چنین حالاتی شده …

افزوده شدن قابلیت‌های صوتی جدید به اینستاگرام و مسنجر فیس‌بوک

فیس‌بوک به تازگی چندین قابلیت جدید را برای نرم افزارهای پیام‌رسان خود عرصه کرده است که یکی از مفیدترین آنها افزوده شدن وضعیت خوانده شدن پیام در بخش پیام‌های ورودی است. شما با نگاه به پیام‌های ورودی خود در اینستاگرام …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,