XABA

افزایش قیمت شیر منتفی شد

افزایش قیمت شیر منتفی شد؟ | بورسان Bourseon

23/06/2021 · افزایش قیمت شیر منتفی شد؟ … بر اینکه هیچ تصمیم‌گیری بر افزایش قیمت شیر انجام نشده، سناریوی افزایش قیمت شیر خام و افزایش ۷۰ درصدی قیمت لبنیات که دو روزه از سوی برخی افراد دنبال می‌شود …

افزایش قیمت شیر و لبنیات فعلا منتفی شد

در حالی از یک سو ارز مرجع واردات نهاده‌های دامی و طیور قطع شده و از سوی دیگر اتحادیه دامداران به دنبال افزایش قیمت شیرخام است که وزیر صنعت، معدن و تجارت عملا افزایش قیمت شیر و لبنیات را منتفی دانست.

افزایش قیمت شیرخام و لبنیات منتفی شد

افزایش قیمت شیرخام و لبنیات منتفی شد. … بر اینکه هیچ تصمیم‌گیری بر افزایش قیمت شیر انجام نشده، سناریوی افزایش قیمت شیر خام و افزایش ۷۰ درصدی قیمت لبنیات که دو روزه از سوی برخی افراد دنبال می …

نقش واسطه‌گران در افزایش نرخ شیر/ افزایش قیمت در روزهای …

وی تصریح کرد: قیمت مصوب شیر از پنج هزار و ۸۰۰ تا شش هزار تومان تعیین شده و این نرخ‌گذاری حدود ۲۰ روز پیش انجام شده است؛ بنابراین، احتمال افزایش قیمت در روزهای آینده منتفی است.

آزادسازی قیمت شیر منتفی شد

آزادسازی قیمت شیر که پس از حذف ارز مرجع از واردات خوراک دام در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرارگرفته بود با مخالفت رییس دولت تدبیر و امید منتفی شد تا شاید دیگر نگرانی برای افزایش قیمت و کاهش مجدد مصرف این محصول و فرآورده …

افزایش 54 درصدی قیمت شیر باعث تعطیلی واحدهای لبنی می شود …

افزایش 54 درصدی قیمت شیر باعث تعطیلی واحدهای لبنی می شود. رییس هیات مدیره اتحادیه های تعاونی لبنی ایران گفت: افزایش 54 درصدی قیمت شیر باعث کاهش تولید و تعطیلی واحدهای لبنی می شود.

جدال در دولت دوازدهم برسر افزایش قیمت کالاهای اساسی بالا …

موضوع تغییر قیمت شیر خام در هفته اینده در جلسه کارگروه تنظیم بازار مورد بررسی قرار می گیرد اما شواهد امر نشان می دهد که وزارت جهاد کشاورزی نیز همسو با دامداران موافق افزایش قیمت نرخ شیر خام است.

افزایش قیمت بلیت پرواز‌های داخلی منتفی شد

21/06/2021 · سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت قیمت بلیت پروازهای داخلی به نرخ‌های قبلی با دستور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

افزایش قیمت بلیت هواپیما منتفی شد

21/06/2021 · افزایش قیمت بلیت هواپیما منتفی شد. خبر آنلاین : سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت هواپیما به نرخ قبل بازگشت و افزایش قیمت بلیت منتفی شد. طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی …

افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: به دنبال پیگیری‌های سازمان هواپیمایی کشوری، رسانه‌ها و مطالبه عمومی با دستور وزیر راه و شهرسازی افزایش قیمت بلیت پرواز‌های داخلی منتفی شد.

افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی منتفی شد | افزایش قیمت …

افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی منتفی شد. افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی منتفی شد تسنیم: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت قیمت بلیت پروازهای داخلی به نرخ های قبلی با دستور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد- اخبار راه و مسکن …

21/06/2021 · در صورت ضرورت افزایش قیمت، حتماً باید در شورای‌عالی هواپیمایی مطرح شود و با نظر وزیر راه و شهرسازی در این …

افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد

محمدحسن ذیبخش در گفت و گویی، اظهار کرد: به‌دنبال پیگیری‌های سازمان هواپیمایی کشوری، رسانه‌ها و مطالبه عمومی با دستور وزیر راه و شهرسازی افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,