XABA

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در 20 دقیقه

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! – ایسنا

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند. به گزارش ایسنا، بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند …

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در 20 دقیقه

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در 20 دقیقه. هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! – موبنا

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! موبنا 13:08:48 – 1398/08/12 0 760 هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه

هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! – ایستنا …

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! منبع: ایسنا. هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! – جهان …

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در ۲۰ دقیقه! هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت در ۲۰ دقیقه! | سیتنا

03/11/2019 · باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت در ۲۰ دقیقه! هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت تنها در ۲۰ دقیقه | حیاط خلوت

باز کردن قفل گوشی با اثرانگشت تنها در 20 دقیقه هکرهای چینی به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانند حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند را تنها در عرض مدت ۲۰ دقیقه از کار انداخته و قفل گوشی کاربران موردنظر را باز کنند.

باز کردن قفل با چهره و اثرانگشت در Huawei Y7 Prime 2018 …

13/05/2018 · باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت در ۲۰ دقیقه! رواج حسگرهای اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اسلات سه گانه در HUAWEI Y7 Prime 2018

باز کردن قفل لپ تاپ با استفاده از حسگر اثرانگشت گوشی های …

05/02/2019 · فناوری های جدید به نوعی زندگی بشر را به خود وابسته کرده است. اما نباید فراموش کنیم خلاقیت در استفاده از این فناوری ها نیز می تواند بسیار راهگشا باشد. امروز قصد داریم تا با روشی خلاقانه از امکانات یک دستگاه هوشمند برای …

نحوه باز کردن قفل کامپیوتر با استفاده از حسگر اثر انگشت …

برای باز کردن کامپیوتر، تنها کاری که اکنون باید انجام دهید رفتن به بخش Unlock در اپلیکیشن و لمس اسکنر اثر انگشت بر روی گوشی است. زمانی که همه چیز تنظیم شود، بخش Unlock، صفحه پیش‌فرض هنگام ورود به …

روش‌های باز کردن قفل گوشی‌ها از ابتدا تا به امروز – ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از تک تایمز، در گذشته، بازکردن قفل گوشی‌ها به سادگی انجام می‌گرفت و کاربر با فشار دادن دو کلید، مثلا در گوشی‌های قدیمی نوکیا، به سادگی می‌توانست گوشی را باز کند. اما اکنون گوشی‌ها و قفل‌هایشان پیچیده‌تر شده‌اند. اثر انگشت و حتی فناوری تشخیص چهره …

روش قفل برنامه ها با اثر انگشت (گوشی اندروید) – جالب آموز

04/10/2020 · ۱-ابتدا Settings را باز کرده و Security and privacy را انتخاب کنید. ۲-پس از کلیک روی Fingerprint ID، گزینه access app lock را انتخاب کنید. ۳-برای باز کردن این گزینه، نوار access app lock را به یک طرف بکشید. آفرین!

چگونه قفل ویندوز خود را توسط اسکنر اثر انگشت گوشی باز کنیم …

10/10/2018 · در این مرحله سعی کنید اگر کامپیوتر شما روشن است، ماژول را اجرا کرده؛ کامپیوتر را قفل کنید و توسط حسگر اثر انگشت از راه دور قفل آن را باز نمایید. برای این کار باید برنامه اندروید را در گوشی اجرا …

قفل دستگاه Android شما باز نمی‌شود – Android راهنما

قفل دستگاه Android شما باز نمی‌شود. اگر نمی‌توانید قفل تلفنتان را باز کنید، باید اطلاعاتش را پاک کنید. سپس می‌توانید تلفن را دوباره راه‌اندازی کنید و قفل صفحه جدیدی تنظیم کنید. اگر نمی‌توانید …

خاموش و قفل کردن صفحه نمایش اندروید با استفاده از حسگر اثر …

21/11/2016 · بعد از نصب برنامه باید قابلیت خاموش کردن صفحه نمایش را از طریق اثر انگشت فعال کنید. بدین منظور گزینه Activate را لمس کنید. سپس از منو اصلی تیک گزینه Enable fingerprint to lock را بزنید. با این کار می توانید صفحه نمایش را با حسگر اثر انگشت گوشی خود قفل …

روش قفل برنامه ها در گوشی هواوی (با رمز یا اثر انگشت …

04/10/2020 · گام چهارم: در مواردی که می‌خواهید وضعیت باز کردن قفل با تشخیص چهره و اثر انگشت را تغییر دهید، به Settings>Fingerprint ID and Face Unlock رفته و گزینه‌هایی که نمی‌خواهید از‌ آنها استفاده کنید را غیرفعال نمایید.

قفل کردن فایل‌ها و برنامه ها در گوشی های اندرویدی با …

استفاده از این ویژگی برای قفل کردن گوشی ساده‌ترین و به نوعی بهترین روش است، چرا که زمانی که شما از الگو یا کلمه عبور به عنوان قفل گوشی خود استفاده کنید زمان بیشتری را در مقایسه با حسگر اثرانگشت برای باز کردن قفل آن لازم دارید.

قفل کردن تلگرام با اثرانگشت در اندروید و آیفون با یک ترفند …

قفل کردن تلگرام با اثرانگشت برای اندروید و آیفون برای اینکار مراحل زیر را قدم به قدم دنبال کنید. ابتدا تلگرام (نسخه رسمی برنامه) را باز کرده و از طریق منو وارد بخش تنظیمات شوید.

روش خاموش کردن قفل هوشمند سامسونگ گلکسی S20 ، S20+ و S20 …

بهبود باز کردن قفل صفحه در سامسونگ گلکسی S20. همانگونه که پیشتر گفتیم ، گوشی های سامسونگ گلکسی سری S20 چندین سازوکار قفل عالی را در خود جای داده اند و در میان آنها ، Face Unlock شاید سریعترین روش باشد.

بازکردن خیلی راحت قفل اندروید 4 گوشی یا تبلت در چند ثانیه …

اگر که شما رمز گوشی یا تبلت اندرویدی ورژن 4 دارید که رمز انرا فراموش کرده اید یا الگو (patern) رو فراموش کرده اید یا از بس الگوی قفل گوشیتون رو اشتباه وارد کرده اید و با پیغام “” تلاش های مربوط به الگو ها بسیار زیاد است”” مواجه …

بررسی تخصصی Huawei Y9 Prime 2019

01/01/2020 · مدت زمان شناسایی اثرانگشت تا باز کردن قفل در این گوشی فقط 0.3 ثانیه است. با این عملکرد فوق العاده ای که سنسور اثرانگشت در این گوشی دارد نیازی به استفاده از تشخیص چهره هم خیلی حس نمی شود.

آموزش باز کردن قفل گوشی اندروید با روش‌های مختلف – تکراتو

آموزش باز کردن قفل گوشی اندروید به شما کمک می‌کند تا به سادگی باز کردن در اتاق، شکستن قفل گوشی را انجام دهید. در این مقاله با انواع روشهای اینکار آشنا شوید.

آموزش باز کردن قفل frp گوشی سامسونگ +S9

باز کردن رمز گوشی,آموزش باز کردن یوتویب در ویندوز,ریست فکتوری سامسونگ SM-J106F سامسونگ گلکسی Galaxy J1 Mini Prime از تنظیمات,هارد ریست سامسونگ SM-J106F سامسونگ گلکسی Galaxy J1 Mini Prime از ریکاوری,آموزش باز کردن اکانت در …

دانلود نرم افزار باز کردن قفل گوشی توسط اثر انگشت برای …

ICE Unlock Fingerprint یک نرم افزار بسیار جالب برای گوشی های اندرویدی است که در این نرم افزار آنلاک وباز کردن قفل صفحه گوشی تنها با اثر انگشت بدون نیاز به داشتن سنسور اثر انگشت بر روی گوشی انجام خواهد شد .

چگونه در صورت فراموشی رمز عبور، قفل گوشی را باز کنیم …

21/01/2020 · با توجه به فراگیر بودن مشکل فراموشی رمز عبور، در این گزارش چند راه حل برای افرادی که رمز عبور خود را فراموش کرده و قادر به باز کردن قفل تلفن هوشمند خود نیستند، ارائه می‌دهیم.

رونمایی از گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20 در لندن

HUAWEI Mate 20 Pro از راهکار باز کردن قفل گوشی با تشخیص چهره سه بعدی (۳D Face Unlock) پشتیبانی کرده و همچنین سنسور تشخیص اثرانگشت ادغام شده در صفحه‌نمایش، مجهز شده است.

ویوو از گوشی X20 پلاس با اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر در …

22/01/2018 · در نمایشگاه CES 2018، شرکت Vivo از گوشی X20 پلاس خود رونمایی کرد. این نسخه دارای اسکنر اثر انگشت بر روی صفحه نمایش بود و به عنوان اولین گوشی‌هوشمند در دنیا با این ویژگی شناخته می‌شود.

معرفی گوشی های ارزان قیمت با رم 8

ویژگی دیگر Y9a حسگر اثرانگشت تعبیه شده در لبه قاب آن است. این فناوری خطوط انگشت شما را با استفاده از فناوری جدید شناسایی می­‌کند و تنها با لمس انگشت شما قفل گوشی را باز می‌کند.

اسمارت لاک چیست؟ همه آن چه که در مورد قفل هوشمند اندروید …

22/05/2021 · اسمارت لاک یکی از ویژگی‌های اختصاصی اندروید است که ابتدا در نسخه 5 این سیستم عامل معرفی شد. با استفاده از قفل هوشمند اندروید می‌توانید مانع قفل شدن گوشی در برخی از موقعیت‌ها یا مکان‌هایی که …

قفل الکترونیکی درب ورودی آپارتمان چیست؟

قفل رمزدار درب آپارتمان راه حلی مناسب برای ورود بی دردسر به خانه. قفل رمزدار درب منزل تکنولوژی جدیدی است که به کاربران این فرصت را می دهد که بدون نیاز به کلید و تنها با استفاده از رمز عبور، ریموت و یا گوشی تلفن همراه خود …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,