XABA

رای نداده ها و صندوق توبه

مشکلات مردم از طریق صندوق رای حل نمی‌شود

17/04/2021 · امروزه اثرات ناشی از این وضعیت، دامن همه مردم کوچه و بازار را گرفته و منجر به این شده که شهروند ما احساس کند راه‌حل مشکلات روزمره‌ای که کمرش زیر آنها خم شده است، از صندوق رأی نمی‌گذرد.

ماجرای ناقه صالح و سکوت در انتخابات – مشرق نیوز

13/06/2021 · اما خداوند فرمود: «فعقروها»؛ همه آن‌ها، شتر را کشتند. پس همه آن‌ها عذاب شدند. هم‌میهن عزیز! سکوت، خودش یک رأی است. اگر در خانه بنشینی و پا دراز کنی، به سکوت رأی داده‌ای. اگر پای صندوق بیایی و به شوق یک مُهر، سفید بی‌اندازی، به سکوت رأی داده‌ای. اگر خط‌خطی هم کنی، به سکوت رأی …

نامزدهای انتخاباتی به رأی مردم و قانون تمکین کنند – ایسنا

18/06/2021 · امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه همه باید برای پرشورتر شدن و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی احساس مسؤولیت و تکلیف کنند، اظهار کرد: کسانی که تاکنون رأی نداده‌اند سریع‌تر برای رأی دادن در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و اقوام و خویشان خود را نیز به مشارکت در این عرصه …

حضور عروس و داماد کرجی در پای صندوق‌ رأی – خبرگزاری مهر …

18/06/2021 · به گزارش خبرنگار مهر، عروس و داماد کرجی ظهر جمعه با حضور در شعبه مسجد جامع رجایی‌شهر رأی خود را به صندوق انداختند و زندگی مشترک خود را با جشن انتخابات آغاز کردند.

رای به ایران / سرود / نماهنگ / انتخابات / نماهنگ انتخابات …

رای به ایران / سرود / نماهنگ / انتخابات / نماهنگ انتخابات / نماهنگ انقلاب اسلامی. 137. کربلا 507 دنبال‌ کننده. 137 بازدید. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p. با کیفیت 240p. با کیفیت 360p. با کیفیت 480p.

علم الهدی: کسانی که پای صندوق رای نمی‌آیند، به آمریکا و …

18/06/2021 · آنانی که به پای صندوق می‌آیند رایی می‌دهند که دشمن را خشمگین می‌کند و کسانی که بدون هیچ عذر موجهی به پای صندوق نمی‌آیند نیز رای می‌دهند، اما آنان به دشمن، آمریکا، صهیونیست‌ها و منافقین رای می‌دهند.

قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی – نمایش محتوای انتخابات …

ماده 4 – اعضای شعب اخذ رأی و ناظرین شورای نگهبان مشتركاً موظفند قسمت های مختلف تعرفه های انتخابات را حفظ نموده و پس از شمارش آراء ، چنانچه تعداد آرای ریخته شده در صندوق رأی با تعداد برگ ویژه …

آرای همتی صعودی نیست – مشرق نیوز

14/06/2021 · من و خانواده ام به همتی رای میدهیم. اصل حضور در پای صندوق است.

ادامه انتخابات تا ساعت۲۳ در استان مازندران | خبرگزاری صدا …

18/06/2021 · حسن نژاد افزود: از مردمی که تا کنون رای نداده اند خواهش می‌کنیم که هر چه سریعتر به شعب اخذ رای مراجه کنند و رای خود را به صندوق بیندازند.

راکعی: اصلاحات به مشارکت و آشتی مردم با صندوق رای می …

تهران- ایرنا- فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاحات به مشارکت بالای ۶۰ درصدی مردم و آشتی آن‌ها با صندوق‌های رأی می‌اندیشد و در صورتی که بتواند اعتماد آن‌ها را به کاندیدای موردنظر خود جلب کند، قطعا برنده انتخابات خواهد بود.

فیلم| برای حل مشکلات پای صندوق آمده ایم/ غائبین امروز حق …

مردم چهارمحال و بختیاری با حضور در پای صندوق رای عزم خود برای حل مشکلات کشور را نشان دادند و به کسانی که قصد تحریم انتخابات را دارند هشدار دادند که حق اعتراض نسبت به مشکلات آتی را نخواهند داشت.

فارس – محمد هاشمی: اصلاح‌طلبانی که رأی ندادند حرف سعودی و …

22/06/2021 · محمد هاشمی رفسنجانی گفت: اصلاح‌طلبانی که رأی داده‌اند با نیت افزایش مشارکت در جبهه نظام قرار دارند و آن‌هایی که رأی نداده و تحریم کرده‌اند خواسته یا ناخواسته حرف آمریکایی‌ها، سعودی و رژیم صهیونیستی را می‌زنند.

محمد هاشمی: اصلاح‌طلبانی که رأی ندادند حرف سعودی و رژیم …

22/06/2021 · محمد هاشمی رفسنجانی گفت: اصلاح‌طلبانی که رأی داده‌اند با نیت افزایش مشارکت در جبهه نظام قرار دارند و آن‌هایی که رأی نداده و تحریم کرده‌اند خواسته یا ناخواسته حرف آمریکایی‌ها، سعودی و رژیم صهیونیستی را می‌زنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,