XABA

فرهنگ رای در طاقچه فراموشی

فرهنگ رای در طاقچه فراموشی

فرهنگ رای در طاقچه فراموشی. … اندازی محافل و مهمانی های آنچنانی ، نامزدهای شورای شهر مختصری هم در کار فرهنگ سازی و آگاه سازی مردم در سالیان گذشته مشارکت میکردند و با همکاری نهادهای فرهنگی و …

تحلیلی بر نقش فرهنگ در آسیب شناسی روانی

ú ZÆ], ÊaZÌaà Z¼ , à Z¼ ,º µZ ,Ê ZÀ ½YÁ ËÁ ¨Ì¯Á À¯ ZÅ d YÊ»{M Zf§ ÊÀÌ] ÌaÁ­ {ÉY ]É Y ]Y²ÀÅ §

معرفی بهترین داستان های صوتی داستان‌هایی که باید شنید …

کتاب خواندن گرچه لذتی بی‌پایان و غیرقابل‌جایگزینی است اما در زمانه‌ی پرمشغله‌ی امروز گاه به فراموشی سپرده می‌شود. میان زندگی و مشغولیات دیگر آن گم‌شده‌ایم و روح خود را فراموش کرده‌ایم.

در دوران شکست عشقی چه کتاب‌هایی بخوانیم؟ | بهترین کتاب …

رابطه را باید به‌عنوان یکی از جدی‌ترین مسائل انسان در نظر گرفت. ما در مسیر خود با عشق‌های پرشور و حرارتی مواجه می‌شویم که شفافیت و طراوت آن‌ها به دلایل مختلف می‌تواند دچار خدشه شود. هر انسانی ممکن است شکست عشقی بخورد. تنگنای احساسات، ما را در تنهایی غرق می‌کند.

فراموشی فرهنگ در رویدادهای برجسته سیاسی – قدس آنلاین …

فراموشی فرهنگ در رویدادهای برجسته سیاسی. یکی از سویه‌های برجسته گستره فرهنگ به‌ عنوان دیباچه پیشرفت هر جامعه مسئله آگاهی است و آگاهی نیز برآمده از دو گونه سواد تخصصی و عمومی است. سواد عمومی به دلیل فراگیری میان همه اعضای جامعه جایگاهی ویژه دارد و …

نشست «فراموشی پرسش از وجود در فلسفه‌ سینوی» برگزار می‌شود …

13/06/2021 · این شیوه مواجهه با مسأله وجود، علاوه‌ بر آن‌که پرسش از معنا و حقیقت وجود را مغفول‌ٌعنه می‌نهد، وجود را به مثابه نامستوری و افق گشایش به فراموشی می‌سپرد و صرفاً با به دست دادن فهمی اُبژه‌وار از آن، دستگاه مفهومی و معرفت‌شناسی ویژه «موجودات» را در …

دعوت از اصحاب فرهنگ و اهالی قلم برای مشارکت حداکثری در …

15/06/2021 · «هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد …

از «جامعۀ سرخورده»، رأی گرفتیم/چشم‌های نگرانِ جامعه به …

20/06/2021 · به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مهدی جمشیدی، محقّق و نویسنده حوزه فرهنگ و علوم اجتماعی و انقلاب …

فرافکنی سیاسی: بیماری فرهنگی، مسعود نقره‌کار – Gooya News

فرافکنی با پاره‌ای از مکانیسم‌های دفاعی – روانی مثل انکار کردن، تحریف کردن، تهاجم انفعالی، واپس زدن و تلاش در فراموش کردن نزدیکی و شباهت دارد.

نظر آملی لاریجانی درباره شرکت در انتخابات – مشرق نیوز

15/06/2021 · فرهنگ و هنر … صف‌های طولانی ‌اخذ رأی در شهرستان‌های استان تهران … اختلاف سلائق و گلایه‌ها نباید موجب فراموشی مصالح کلی نظام و نقشه دشمنان گردد.

فرارو | زمانی برای فراموشی دیوار سفارت!

زمانی برای فراموشی دیوار سفارت! مسئولان سیاسی دو کشور حالا در حالی گفتگو‌های پسِ پرده را پیش می‌برند که به نظر می‌رسد بهترین زمان برای فوتبال ایران است تا به رأی سخت‌گیرانه‌ای که AFC قریب به …

ببینید | حضور محسن رضایی در حرم حضرت عبدالعظیم برای رای …

18/06/2021 · نخستین باغ فرهنگ ایران از سوی یونسکو + تصاویر. جاذبه‌ها و فرهنگ‌های متنوع ایران باعث شده طی سال‌های اخیر، ایده به نمایش گذاشتن این تنوع در فضاهای مختلف، رایج شود.

شخصیت جیل ولنتاین کجاست و چرا کپکام او را فراموش کرده؟

در این سری از مقالات نگاهی کوتاه به شخصیت‌هایی معروف که تقریبا به فراموشی سپرده شده‌اند داریم. در این قسمت جدید سراغ جیل ولنتاین رفتیم.

ولسی جرگه، به زودی برای ختم فرهنگ سرپرستی در حکومت اقدام …

17/05/2021 · کابل (پژواک، ۲۷ثور ۱۴۰۰): برخی اعضای ولسی جرگه خواستار آتش بس شدند؛ اما از چراغ سبز غنی برای رهایی زندانیان طالب، انتقاد کردند و ضمن حمایت از مسلمانان فلسطین گفتند که به زودی برای پایان فرهنگ سرپرستی در حکومت، اقدام می …

«اکران» برای تولیدکنندگان بسیاری از فیلم‌ها اهمیت ندارد …

23/06/2021 · گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری دانشجو- نرگس مهراجی؛ فرهنگ؛ همان نردبانی که نامزد‌ها در روز‌های منتهی به انتخابات، خوب بلدند از آن بالا بروند، اما پس آن که بساط صندوق‌های رای برچیده شد همه چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

وزیر میراث‌فرهنگی رای خود را به صندوق انداخت – زد فیلم

وزیر میراث‌فرهنگی رای خود را به صندوق انداخت. تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، با حضور در یکی از شعب اخذ رای در تهران، رای خود را به صندوق انداخت.

تقدیر از مروج نمونه فرهنگ رضوی در پاکستان

رایزن فرهنگی ایران در ادامه افزود: ادبا، شعرا، اهالی فرهنگ و هنر پاکستان همواره در برنامه‌های مختلف فرهنگی و جشنواره‌ها و مسابقات ایران حضوری فعال دارند و در بین اهالی فرهنگ ایران از جایگاه ویژه و برجسته‌ای برخوردارند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,