XABA

فروش قسطی خودرو به بازنشستگان

فروش اقساطی خودرو با بهره کم به بازنشستگان

21/08/2017 · معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که بازنشستگان می توانند برای دریافت خودروی قسطی با سود کمتر ثبت نام کنند.

فروش اقساطی خودرو به بازنشستگان کشوری – هم‌رده

22/08/2017 · فروش اقساطی خودرو به بازنشستگان کشوری. بیمه و بازنشستگی مسکن و خودرو. توسط نویسنده هم رده در 31 مرداد ,1396. هم‌رده فروش اقساطی خودرو به بازنشستگان کشوری : محمود شهشهانی پور معاون امور اقتصادی و …

فروش اقساطی ایران خودرو ویژه بازنشستگان کشوری

26/12/2017 · فروش اقساطی ایران خودرو ویژه بازنشستگان کشوری. به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می رساند، مرحله سوم شرایط فروش قسطی محصولات ایران خودرو (با ظرفیت بسیار محدود) به بازنشستگان کشوري، با مشارکت شرکت واسپاري آتیه صبا از روز سه شنبه مورخ 96/10/05 لغایت 96/10/21 به …

واگذاری انواع خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح – کارنت

14/03/2015 · 50% قیمت خودرو به صورت نقد و 50% آن به صورت تسهیلات بانکی می باشد. مدت بازپرداخت تسهیلات 48 ماه می باشد. نرخ تسهیلات 15 % میباشد. با توجه به تضمین بازپرداخت تسهیلات توسط سازمان بازنشستگی برای دریافت تسهیلات نیاز به هیچگونه تضمین و یا معرفی ضامن نمی باشد.

فروش اقساطی خودروی تولیدداخل با بهره کم به بازنشستگان …

فروش اقساطی خودروی تولیدداخل با بهره کم به بازنشستگان. معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که بازنشستگان می توانند برای دریافت خودروی قسطی با سود کمتر ثبت نام کنند.

فروش لوازم خانگی قسطی به بازنشستگان در بسته های 30 و 50 …

فروش لوازم خانگی قسطی به بازنشستگان در بسته های ۳۰ و ۵۰ میلیونی از ۲۰ مهر. طرح جدیدی از سوی صندوق بازنشستگی ، بانک صادرات ایران و یک گروه صنعتی ارائه شده که بر اساس آن بازنشستگان می توانند متناسب با حقوق خود لوازم خانگی به …

فروش اقساطی خودرو به بازنشستگان، ۱۰ درصد پایین تر از …

مدیرعامل هلدینگ بانک، بیمه و سهام وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری از فروش قسطی خودروهای داخلی به بازنشستگان کشوری، ۱۰ درصد پایین تر از نرخ لیزینگ در کشور خبر داد.

فروش اقساطی خودروی تولیدداخل با بهره کم به بازنشستگان …

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری؛ سود پیش بینی شده برای فروش خودروی قسطی به بازنشستگان را کمتر از ۱۶ درصد دانست و گفت: با توجه به محدودیت این نوع خودروها ، درصورت استقبال بازنشستگان از این طرح واگذاری ها بصورت قرعه کشی انجام می شود .

فروش اقساطی خودرو داخلی به بازنشستگان – اقتصاد برتر

21/08/2017 · فروش اقساطی خودرو داخلی با سود کم به بازنشستگان. مرداد ۳۰, ۱۳۹۶. معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که بازنشستگان می توانند برای دریافت خودروی قسطی …

فروش اقساطی خودروی تولیدداخل با بهره کم به بازنشستگان +فیلم

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که بازنشستگان می توانند برای دریافت خودروی قسطی با سود کمتر ثبت نام کنند.

طرح فروش اقساطی خودرو با بهره کم برای بازنشستگان | پایگاه …

براساس این طرح بازنشستگان می توانند از هفته آینده با مراجعه به سامانه این صندوق برای دریافت خودروی قسطی با سود کمتر از موارد مشابه با سایر شرکت های لیزینگ ثبت نام کنند .

فروش اقساطی کالای دیجیتال ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران …

26/08/2020 · فروشگاه اینترنتی نامیرا کالا با جذب سرمایه و تامین نقدینگی ، فروش اقساطی کالای دیجیتال را در فاز اول ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و فرزندان گرانقدرشان ، بدون چک و ضامن در سراسر کشور آغاز نموده است.

فروش اقساطی خودروی تولیدداخل با بهره کم به بازنشستگان

فروش اقساطی خودروی تولیدداخل با بهره کم به بازنشستگان . عصر خودرو- معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که بازنشستگان می توانند برای دریافت خودروی قسطی با سود کمتر ثبت نام کنند.

1000 بازنشسته خودروی قسطی می‌گیرند- اخبار اقتصادی تسنیم …

مراسم قرعه کشی فروش یک هزار دستگاه خودروی قسطی ایران خودرو به بازنشستگان کشوری، امروز (دوشنبه) با حضور …

khodronegaran | پایگاه خبری خودرو نگاران

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری؛ سود پیش بینی شده برای فروش خودروی قسطی به بازنشستگان را کمتر از ۱۶ درصد دانست و گفت: با توجه به محدودیت این نوع خودروها ، درصورت …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,