XABA

همه با هم برای ایران قوی+مردم پیروز میدان انتخابات

واکنش نمایندگان به مشارکت گسترده مردم در انتخابات – ایسنا

19/06/2021 · با مشخص شدن نتایج انتخابات و میزان مشارکت مردم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این موضوع واکنش نشان دادند؛ از قدردانی و تشکر از مردم تا وعده تغییر شرایط و ساخت ایران قوی.

‘جدایی’ مردم و حکومت؛ پایان انتخابات در ایران؟ – BBC News …

31/01/2020 · با این حال، محافظه‌کاران در انتخاباتی که میزان مشارکت آن ۴۹ درصد اعلام شد، توانستند در انتخابات پیروز شوند.

فیش‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی

مردم دوست دارند در انتخابات شرکت کنند و ان‌شاءاللَّه شرکت هم می‌کنند و به انتخابات علاقه‌مندند و این روالِ احراز و تشخیص صلاحیت هم یک روال همه جاییِ دنیایی است و مخصوص ایران و مخصوص مجلس …

اقتصاد ایران و دشمنانش / اولین قدم در هندسه گام دوم / حالا …

19/06/2021 · چه دولتی در راه است؟ گلایه‌مند، اما حاضر، قانون تعرفه گذاری در انتظار عزم دولت، شروعی دوباره برای پایتخت، درخواست بررسی سلامت عقلی بایدن، شادی و آزادی اجتماعیِ پسا انتخاباتی در ابهام، موج پنجم کرونا از جنوب به سمت …

فیش‌های حضور مردم در انقلاب اسلامی

حضور مردم در انقلاب اسلامی, حضور مردم در صحنه ما دو عید در پیش داریم؛ یک عید انقلاب که روز بیست‌ودوّم بهمن است و سه روز دیگر است؛ یک عید انتخاب؛ انتخابات هم در واقع عید است.

حضور همه نامزدهای پیروز انتخابات تهران در نشست شورای …

24/06/2021 · سخنگوی شورای ائتلاف گفت: جلسه جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور نامزدهای پیروز انتخابات تهران در سالن همایش‌های باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

برچسب‌ها:, , , , ,