XABA

هوش مصنوعی در خدمت سالمندان

هوش مصنوعی در خدمت سالمندان

03/03/2021 · هوش مصنوعی در خدمت سالمندان. مجموعه: اخبار تکنولوژی. محققان انگلیسی یک ربات توسعه داده‌اند که می‌تواند به سالمندان بستری در بیمارستان کمک می‌کند و قرار است کمبود پرستار در بیمارستان‌های این کشور را جبران کند. به گزارش فارس ، …

هوش مصنوعی برای نگهداری از سالمندان – خدمات پرستاری در …

30/05/2020 · هوش مصنوعی برای نگهداری از سالمندان. هوش مصنوعی برای نگهداری از سالمندان – استارت‌آپ ژاپنی Exawizard در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد. این استارت‌آپ‌ فعالیت‌های مختلف، هوش مصنوعی برای نگهداری از سالمندان و یا از روباتیک تا کشف دارو و تکنولوژی مالی را دربرمی‌گیرد.

هوش مصنوعی در خدمت سالمندان+تصاویر|خبر فوری

24/08/2019 · دانش / هوش مصنوعی. 2 شهریور 1398 – 17:10. محققان انگلیسی به تازگی یک ربات توسعه داده‌اند که می‌تواند به سالمندان کمک کند. این ربات دارای دو بازو و انگشت چاپ شده سه بعدی برای گسترش قابلیت‌های خود است؛ هوش مصنوعی به کار رفته در این ربات به آن کمک می‌کند تا درباره بیمار اطلاعات کسب کند.

هوش مصنوعی در خدمت آرامش خاطر سالمندان

هوش مصنوعی در خدمت آرامش خاطر سالمندان. میانگین عمر در بسیاری از کشورها رو به افزایش است. از سوی دیگر یافتن پرستارخصوصی برای سالمندان مشکل است. آیا می.

هوش مصنوعی و سالمندان – نقشه اینترنت اشیا ایران

هوش مصنوعی و سالمندان. دانشمندان با استفاده از هوش مصنوعی برای پیدا کردن نشانه های سالمندی یک فرد تلاش می کنند. دانشمندان با استفاده از یادگیری ماشین نشانگرهای زیستی را برای توسعه درمان های مربوط به بیمارهای مرتبط با پیری، و زندگی سالمتر سالمندان بکار می برند.

نوآوری در استفاده از هوش مصنوعی برای پرستاری از افراد ناتوان

18/02/2019 · استفاده از هوش مصنوعی برای مراقبت از سالمندان. استارت‌آپ ژاپنی Exawizard در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد. این استارت‌آپ‌ فعالیت‌های مختلف، از روباتیک تا کشف دارو و تکنولوژی مالی را دربرمی‌گیرد. اما تمرکز آن بر ایجاد یک اثر اجتماعی به کمک هوش مصنوعی، …

هوش مصنوعی ابزاری در خدمت انسان – ایرنا

یک پژوهشگر هوش مصنوعی نیز در حاشیه پیش نشست همایش ملی “هوش مصنوعی و علوم اسلامی” در دانشگاه فردوسی مشهد به خبرنگار ایرنا گفت: هدف هوش مصنوعی این است که کارها و فعالیت‌هایی را که انسان هوشمند می‌تواند انجام دهد آسان کرده و به نتیجه برساند.

درس هوش مصنوعی | مفاهیم پایه به زبان ساده — منابع، کتاب و …

دوره‌های آموزشی مختلفی در حوزه هوش مصنوعی از قبیل یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، شبکه‌های عصبی، منطق فازی، پردازش تصویر، الگوریتم‌های بهینه‌سازی هوشمند، داده کاوی و سایر موارد در سطح مقدماتی تا پیشرفته و در بسترها و فناوری‌های مختلفی همچون پایتون، OpenCV، متلب، GAMS و …

چرا وابستگی ما به هوش مصنوعی در آینده اجتناب‌ناپذیر خواهد …

ماهنامه شبکه 229. هوش مصنوعی (AI) سرنام Artificial intelligence اصطلاحی برای توصیف کامپیوترها و فناوری‌هایی است که رفتار هوشمندانه و متفکرانه انسان‌ها را تقلید کرده و بر مبنای آن مسائل را حل می‌کنند. جان مک کارتی برای اولین بار در …

هوش مصنوعی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کاربرد هوش مصنوعی در خدمات حقوقی به سرعت در حال افزایش است و سیستم‌های نوین مبتنی بر پردازش زبان طبیعی به تدریج در حال به عهده گرفتن بخشی از وظایف حقوق‌دانان هستند. نرم‌افزارهای مبتنی بر تکنولوژی هوش مصنوعی در حال حاضر امکان تهیه قراردادهای دقیق، تحلیل قراردادها و اسناد …

هوش مصنوعی در خدمت کیفیت زندگی: آری یا خیر. هوش مصنوعی …

21/08/2017 · فناوری و سیاست‌گزاری عمومی; هوش مصنوعی در خدمت کیفیت زندگی: آری یا خیر. با تاکید بر چشم‌انداز اقتصادی و اجتماعی در آینده نزدیک، هوش مصنوعی به موضوع بحث‌های سیاستی در سراسر جهان تبدیل شده است.

هوش مصنوعی در خدمت تشخیص سرطان

17/06/2021 · هوش مصنوعی در خدمت تشخیص سرطان. مجموعه: اخبار پزشکی. تاریخ انتشار : سه شنبه, 01 تیر 1395 14:25. تهران- ایرنا- محققان یک سیستم جدید هوش مصنوعی ابداع کرده اند که در زمینه تشخیص دقیق تر سرطان سینه از روی تصویر، به پاتولوژیست ها کمک می کند.

دو تکنولوژی جدید هوش مصنوعی برای خدمت به انسان | در مقایسه …

دو تکنولوژی جدید هوش مصنوعی برای خدمت به انسان. در مقایسه هوش مصنوعی با هوش انسانی می توان گفت که انسان قادر به مشاهده و تجزیه. – هوش مصنوعی، واژه ای است که بسیاری از ما تا به حال بسیار شنیده ایم.

خدمت IBM به سالمندان با بیگ دیتا | مفتا

خدمت IBM به سالمندان با بیگ دیتا. ۱۳۹۳-۰۵-۱۰. ۰ مدت زمان مطالعه: کمتر از 1 دقیقه. آی بی ام با معرفی نرم افزار بیگ دیتا با نام LivingWell @ این نوید را به سالمندان داد که با نصب آن در منازل خود دیگر نگران …

هوش مصنوعی در خدمت بخش درمان … – NBIC

هوش مصنوعی یکی از ابزارهایی است که این روزها جامعه پزشکی می تواند از آن برای مقابله با کووید 19 استفاده کند. پردازش اسکن های ریه و کمک به تحلیل نتایج آن از جمله مزایایی هوش مصنوعی است.

هوش مصنوعی و ربات‌ها در خدمت مهار کرونا – مشرق نیوز

نخستین و موثرترین کاربرد هوش مصنوعی در مبارزه با بیماری کرونا استفاده از آن برای تشخیص بیماری بود؛ یکی از اصلی‌ترین روش‌های تشخیص بیماری کرونا استفاده از عکس ریه افراد مشکوک به کرونا است و بررسی المان‌های وجود ویروس که نیاز به تجزیه و تحلیل متخصصان دارد.

شتاب‌دهنده‌های سخت‌افزاری در خدمت کاربردهای هوش مصنوعی …

شتاب‌دهنده‌های سخت‌افزاری ، دستگاه‌های تخصصی مورد استفاده برای انجام وظایف خاص مانند طبقه‌بندی اشیا، به طور فزاینده‌ای در سیستم روی تراشه (‏SoC ها) ‏در خدمت کاربردهای مختلف هوش مصنوعی تعبیه شده‌اند.

خبربانو – هوش مصنوعی در خدمت تشخیص سرطان

هوش مصنوعی در خدمت تشخیص سرطان تهران- ایرنا- محققان یک سیستم جدید هوش مصنوعی ابداع کرده اند که در زمینه تشخیص دقیق تر سرطان سینه از روی تصویر، به پاتولوژیست ها کمک می کند.

هوش مصنوعی به فرد معلول اجازه داد با ذهنش بنویسد – سازمان …

افراد کاملا معلول برای برقراری ارتباط با دیگران دشواری های زیادی دارند، اما هوش مصنوعی به برخی از این افراد اجازه داده تا با ذهنشان بنویسند.

ژرف اندیشان صنعت الکتریک مهام پارس (سهامی خاص)

هوش مصنوعي و الكترونيك. تعمیرات تجهیزات پزشکی

کاربرد های هوش مصنوعی در پزشکی

کاربرد های هوش مصنوعی در پزشکی. به کار بردن هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در سال‌های اخیر، به پیشرفت‌های قابل توجهی در حوزه‌های داروسازی و زیست‌فناوری منجر شده است.

هوش مصنوعی در خدمت بررسی سرطان – ایسنا

نتایج پژوهش‌های محققان نشان می‌دهد استفاده از هوش مصنوعی در پاتولوژی مولکولی سرطان و پژوهش‌های مرتبط با سرطان می‌تواند بسیار سودمند باشد.

آغاز پیش ثبت‌نام جشنواره بین‌المللی «رباتیک و هوش مصنوعی …

پیش ثبت نام جشنواره بین‌المللی رباتیک و هوش مصنوعی امیرکبیر با شعار «ربات‌ها در خدمت صنایع» از 24 مرداد ماه آغاز شده و تا 16 شهریور ماه امسال ادامه دارد.

هشدار در مورد خطرات بالقوه هوش مصنوعی برای انسان ها …

محققان فنلاندی می گویند با وجود اینکه استفاده از هوش مصنوعی در آینده باعث افزایش رفاه و آسایش انسان ها می‌شود، اما این کار خطراتی نیز دارد که می تواند بر سرنوشت افراد تاثیر منفی داشته باشد.

اپل برای بهبود عملکرد Siri از دانش ژاپنی ها کمک می گیرد

17/10/2016 · در همین راستا، ظاهراً اپل طی همکاری با IBM و هلدینگ Japan Post قصد دارد خدمات درمانی و مراقبت بهداشتی را برای سالمندان این کشور ارائه کند، و آیپد در بطن این برنامه قرار دارد.

امریه سربازی رشته هوش مصنوعی و رباتیکز – پروژه کسر خدمت

امریه سربازی رشته هوش مصنوعی و رباتیکز – پروژه کسر خدمت : امریه سربازی و پروژه کسر خدمت ؛ طرح جایگزین خدمت هستند که مشمولان می توانند بجای خدمت در پادگان ها متناسب با رشته و حرفه خود سربازی خود را بگذرانند.

استخدام کارآموز هوش مصنوعی در توسعه و نوآوری شهر | جابینجا

استخدام برای فرصت شغلی کارآموز هوش مصنوعی در Tosse e Va Noavari Shahr, – دوره کارآموزی حداقل دو ماه می‌باشد. – حقوق دریافتی در دوره آموزشی معادل با حقوق پایه وزارت کاری می‌باشد. – متقاضیان از روز …

گزارش| هوش مصنوعی و ربات‌ها در خدمت مهار کرونا- اخبار علم …

لزوم وجود ربات‌ها و هوش‌های مصنوعی زمانی بهتر درک شد که جهان با شیوع ویروس‌های همه‌گیری مانند کرونا مواجه …

هوش مصنوعی در خدمت حفظ منابع آب – ایرنا

هوش مصنوعی در خدمت حفظ منابع آب تهران- ایرنا- محققان كانادایی نرم افزاری بر اساس هوش مصنوعی ابداع كرده اند كه می تواند به حفاظت از منابع آب كمك كند.

آژور و هوش مصنوعی در خدمت معلولین | پلازامگ

08/05/2018 · آژور و هوش مصنوعی در خدمت معلولین. مایکروسافت در بیلد 2018 کوشیده است که فضای ابری هوشمند خودش را بیش‌ از پیش توسعه دهد و برای این کار به کمک معلولین شتافته است تا بتواند ذره‌ای از مشکلات …

هوش مصنوعی در خدمت ارتش‌ها | همه مطالب مدیا سنتر | DW | 17 …

17/03/2015 · بحث درباره خطرات هوش مصنوعی روز به روز داغ‌تر می‌شود. آیا ارتش‌ها در آینده‌ای نه چندان دور از روبات‌هایی …

برنامه مایکروسافت با عنوان هوش مصنوعی در خدمت معلولین …

08/05/2018 · مدیرعامل شرکت مایکروسافت، ساتیا نادلا، در خلال برنامه سالانه مایکروسافت برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری اعلام کرد که برنامه جدیدی به نام «هوش مصنوعی در خدمت معلولین» توسط مایکروسافت اجرا خواهد شد.

هوش مصنوعی، ابزاری برای جذب توریست – آنا | خبر فارسی

هوش مصنوعی، ابزاری برای جذب توریست. محققان آلمانی برای حفظ گردشگری هرنبرگ، این شهر را به صورت دیجیتال شبیه سازی کردند که با عینک های هوشمند vr قابل مشاهده است. …

هوش مصنوعی در خدمت ارتش ایران//Artificial intelligence in …

هوش مصنوعی در خدمت پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل جنگ پژوهشگران دانشگاه جنگ ارتش ایران توانستند به تکنولوژی پیش …

بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال

27/06/2021 · هدف از این بوت کمپ، افزایش مهارت‌های کاربردی و عملی و تجربه حل چالش‌های موجود در صنعت و همچنین کمک به تیم‌های نوپا جهت گسترش فعالیت‌های خود در حوزه هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,