XABA

کرونا در جهان؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل می‌کند

کرونا در جهان؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان …

بر اساس بیانیه منتشر شده فروشگاه‌های شرکت اپل تا روز ۲۷ مارس تعطیل خواهند بود. فروشگاه‌های اپل که پیش از این به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین تعطیل شده بودند به تازگی کار خود را از سر گرفتند.

اپل تمامی فروشگاه‌های خود در سراسر جهان به جز چین را تا …

16/03/2020 · شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف باعث شده اپل تصمیم به تعطیلی تمامی فروشگاه‌های خود در سراسر جهان تا هشتم فروردین ماه بگیرد، البته فروشگاه‌های این شرکت در چین که پیش از این برای مدتی تعطیل شده بودند، به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

کرونا در جهان؛ اپل فروشگاه‌های خود را تعطیل می‌کند

شرکت اپل اعلام کرده‌است که به زودی تمام فروشگاه‌های محصولات خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل خواهد کرد. دلیل این تعطیلی، شیوع ویروس کرونا اعلام شده‌است.

در جهان؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان به‌جز …

شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که تمام فروشگاه‌های فروش محصولات خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل می‌کند. تیم کوک، مدیر عامل این شرکت دلیل این تعطیلی را مقابله با شیوع ویروس کرونا اعلام کرد.

اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر دنیا تعطیل کرد

14/03/2020 · اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر دنیا تعطیل کرد ایمان صاحبی تیم کوک با انتشار نامه‌ای اعلام کرد که تمام فروشگاه‌های این شرکت از امروز تا 8 فروردین به طور موقت تعطیل خواهند شد تا شرایط انتقال ویروس کرونا به حداقل برسد.

کرونا همچنان می‌تازد؛ اپل تمام فعالیت های خود را در چین …

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از رویترز ، شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که تمامی فروشگاه‌های رسمی و دفاتر کمپانی خود را در سراسر چین تا روز ۹ فوریه تعطیل می‌کند. ترس از شیوع کروناویروس لحظه به لحظه در حال …

اپل تمام فعالیت های خود را در چین تعطیل کرد

شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که تمامی فروشگاه‌های رسمی و دفاتر کمپانی خود را در سایه شیوع ویروس کرونا، در سراسر چین تعطیل می‌کند.

شیوع کرونا در جهان/ کشور‌های مختلف مرز‌های خود را به روی …

تعطیلی فروشگاه‌های اپل در جهان به‌جز چین ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ – ۱۲:۵۲ شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که به زودی تمام فروشگاه‌های فروش محصولات خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل خواهد کرد.

اپل فروشگاه‌ها و دفاتر خود را به علت شیوع ویروس کرونا در …

اپل طی بیانیه‌ای اعلام کرد تمام فروشگاه‌های فیزیکی، دفاتر شرکتی و مراکز تماس در کشور چین به دلیل شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته آینده (۹ فوریه) تعطیل خواهند بود! حتما همه شما خبر شیوع ویروس …

مایکروسافت هم از ترس کرونا فروشگاه‌های خود را در سراسر …

17/03/2020 · غول نرم‌افزاری جهان امروز اعلام کرد که با توجه به نگرانی جهانی در رابطه با شیوع بیماری کووید-19، این شرکت تمام فروشگاه‌های خود در سراسر جهان را موقتاً‌ تعطیل می‌کند. این تعطیلی از همین امروز آغاز شده و تا اطلاع بعدی ادامه خواهد داشت.

ویروس کرونا تمامی فروشگاه‌های اپل در خارج از چین را به …

14/03/2020 · ویروس کرونا تمامی فروشگاه‌های اپل در خارج از چین را به تعطیلی کشاند … نمی‌دانیم که چه خطری ما را تهدید می‌کند، ولی انسانیت و تعهدی که در سراسر جهان دیده‌ام، من را تحت تاثیر قرار داده است.

«اپل» تمام فروشگاه‌های خود در چین را تعطیل می‌کند – مشرق نیوز

شرکت اپل امروز اعلام کرد که تمام فروشگاه‌های خود در سراسر چین تا روز ۹ فوریه و به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل می‌کند. به گزارش مشرق به نقل از رویترز، شرکت اپل آمریکا اعلام کرد که تمام فروشگاه‌های خود را در …

اپل فروشگاه‌های خود را در چین تعطیل کرد – ایرنا

اپل در همین راستا به طور موقت تمام فروشگاه‌ها و دفاتر خود را در سراسر این کشور تعطیل کرد. تهران- ایرنا- نگرانی غول‌های فناوری از ابتلای کارکنان شعبه‌های خود در چین به ویروس کرونا ادامه دارد.

تعطیلی تمام فروشگاه‌ای اپل در سراسر جهان به‌دلیل شیوع …

15/03/2020 · تعطیلی فروشگاه‌های اپل ابتدا از آمریکا آغاز شده است. اما حالا فراتر از مرزهای این کشور را در بر گرفته و اپل تمام فروشگاه‌های خود در سطح جهان را تعطیل کرده است. البته به غیر از چین.

تعطیل فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان به‌جز چین – ExWorld

14/03/2020 · شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که تمام فروشگاه‌های فروش محصولات خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل می‌کند. تیم کوک، مدیر عامل این شرکت دلیل این تعطیلی را مقابله با شیوع ویروس کرونا اعلام کرد.

اپل تمام فروشگاه‌های خارج از چین خود را تا هشتم فروردین …

توییتر تلگرام. اپل اعلام کرد تمام فروشگاه‌های خود را در دنیا به‌جز فروشگاه‌های مستقر در چین، تا ۲۷ مارس (۸ فروردین ۱۳۹۹) تعطیل خواهند بود. 522. اپل چند روز بعد از خبر بازگشایی فروشگاه‌های چین …

ایران پرس نیوز | کرونا؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را تعطیل …

14/03/2020 · کرونا؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را تعطیل می‌ کند. شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که به زودی تمام فروشگاه‌های فروش محصولات خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل خواهد کرد. تیم کوک، مدیر عامل این …

ویروس کرونا فروشگاه های اپل در چین را تعطیل کرد – ترنجی

02/02/2020 · ویروس کرونا. اپل امروز در بیانیه کوتاهی اعلام کرد تمام فروشگاه های فیزیکی، دفاتر و مراکز خود در کشور چین را تا تاریخ 9 فوریه تعطیل می کند. اپل به علت شیوع ویروس کرونا و همچنین توصیه پزشکان مجبور به چنین اقدامی شده است. اپل قصد دارد با این کار، احتمال ابتلای کارمندان خود …

تعطیلی تمام فروشگاه های اپل – تصویر روز

15/03/2020 · تصویر روز: شرکت اپل آمریکا تمام فروشگاه‌های خود در جهان به جز چین را با هدف کنترل شیوع کرونا تعطیل کرد. به گزارش فارس به نقل از راشاتودی، شرکت اپل آمریکا اعلام کرد که به مدت دو هفته تمام فروشگاه‌های خود در سراسر جهان به …

اپل از ترس ویروس کرونا تمام فروشگاه های خود در کشور چین را …

01/02/2020 · اپل امروز در بیانیه کوتاهی اعلام کرد تمام فروشگاه های فیزیکی، دفاتر و مراکز خود در کشور چین را تا تاریخ 9 فوریه تعطیل می کند. اپل به علت شیوع ویروس کرونا و همچنین توصیه پزشکان مجبور به چنین اقدامی شده است (ویروس کرونا …

تعطیلی تمامی فروشگاه‌های اپل تا 8 فروردین بجز فروشگاه‌های …

14/03/2020 · تنها چند ساعت پس از اعلام رسمی‌ اپل مبنی بر برگزاری آنلاین کنفرانس توسعه‌دهندگان این شرکت (wwdc) در سال 2020، تیم کوک با انتشار بیانیه‌ای از تعطیلی تمامی‌فروشگاه‌های اپل در همه کشورها به جز چین خبر داد.

ثبت اولین فوتی در اتریش و لهستان/ افزایش آمار در دانمارک و …

کرونا در جهان؛ اپل تمام فروشگاه های خود را در سراسر جهان به جز چین تعطیل می کند

ايتنا – ناآرامی‌ها در آمریکا فروشگاه‌های اپل را تعطیل کرد!

ایتنا – اپل پیشتر نیز به علت شیوع گسترده و پاندمی کرونا مجبور شده بود از ماه مارس سال جاری میلادی تمامی فروشگاه‌های حضوری خود را در سراسر جهان از جمله ایالات متحده آمریکا تعطیل کند.

ویروس کرونا فروشگاه های اپل در ایتالیا را تا اطلاع ثانوی …

12/03/2020 · ویروس کرونا در ایتالیا شیوع بالایی پیدا کرده است. این موضوع به تعطیلی و قرنطینه گسترده منجر شده که در ادامه آن می بینیم، ویروس کرونا فروشگاه های اپل در ایتالیا را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرده است.

بازگشایی فروشگاه‌های Apple در اقصی نقاط جهان و آمریکا …

10/05/2020 · ویروس کرونا تا کنون بیش از 272 هزار نفر را در سراسر دنیا کشته و 3.9 میلیون نفر را بیمار کرده است. Apple در ابتدا تعدادی از فروشگاه‌های خود را در بیرون از آمریکا و در چین و استرالیا باز کرده است.

تعطیلی فروشگاه‌های اپل در آمریکا به دلیل شورش ! • فارسی ها

اپل پیشتر نیز به علت شیوع گسترده و پاندمی کرونا مجبور شده بود از ماه مارس سال جاری میلادی تمامی فروشگاه های حضوری خود را در سراسر جهان از جمله ایالات متحده آمریکا تعطیل کند.

ویروس کرونا فروشگاه‌های اپل در چین را نیز تعطیل کرد | سیتنا

01/02/2020 · اپل امروز از تعطیلی تمامی فروشگاه‌های خود در سراسر چین خبر داد. ویروس کرونا فروشگاه‌های اپل در چین را نیز تعطیل کرد | سیتنا

تعطیلی حدود ۱۰۰ فروشگاه اپل در سراسر دنیا به دنبال شیوع …

21/12/2020 · تعطیلی حدود ۱۰۰ فروشگاه اپل در سراسر دنیا به دنبال شیوع موج جدید کرونا. اپل به علت شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا و کشورهای دیگر، تصمیم به تعطیلی موقت فروشگاه‌های خود گرفته. تمام فروشگاه …

انتشار اطلاعاتی در خصوص بازگشایی تدریجی فروشگاه‌های اپل در …

18/05/2020 · در آمریکا نیز تنها یک فروشگاه در ایلات آیداهو در تاریخ 11 ماه مه بازگشایی شد. همچنین، تا روز 17 مه نیز 99 فروشگاه اپل در سراسر جهان فعالیت خود را اغاز کردند.

مایکروسافت تمامی فروشگاه‌های خود را تا اطلاع بعدی تعطیل می …

مایکروسافت / Microsoft اعلام کرد تمامی فروشگاه‌های فیزیکی خود در سرتاسر جهان را به‌دلیل تهدیدهای سلامتی موجود براثر همه‌گیری ویروس کرونا تعطیل می‌کند.

شیوع مجدد ویروس کرونا در فرانسه موجب تعطیلی کلیه فروشگاه …

03/04/2021 · با آغاز سومین فاز از شیوع ویروس کرونا در فرانسه شرکت اپل کلیه اپل استورهای خود در این کشور را تعطیل می‌کند. اگرچه فروشگاه‌های اپل استور در سراسر جهان عموما فعالیت‌های عادی خود را از سر گرفته‌اند؛ اما اکنون اپل تمامی 20 …

فیلم | «کرونا» فروشگاه‌های رسمی اپل در چین را تعطیل کرد …

شرکت اپل روز شنبه اعلام کرد که تمامی فروشگاه‌های رسمی و دفاتر کمپانی خود را در سایه شیوع ویروس کرونا، در سراسر چین تعطیل می‌کند.

تعطیلی فروشگاه‌های اپل تمدید شد | سیتنا

18/03/2020 · بیانیه جدید منتشر شده از سوی اپل حاکی از آن است که این شرکت تعطیلی تمامی فروشگاه های اپل استور در جهان را تا اطلاع ثانوی تمدید کرده است.

رویای 5G ماه آینده محقق می‌شود

14/02/2021 · کرونا در جهان؛ اپل تمام فروشگاه‌های خود را در سراسر جهان به‌جز چین تعطیل می‌کند. آیفون ۲۰۲۰ با دوربین ۳ بعدی عرضه می شود …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,