XABA

کنترل تلویزیون با چشم برای معلولان

کنترل تلویزیون با چشم برای معلولان

24/06/2021 · کنترل تلویزیون با چشم برای معلولان مجموعه: اخبار تکنولوژی شرکت کام کست برای تسهیل دسترسی به خدمات خود از تولید یک کنترل جدید تلویزیون خبر داد که به افراد معلول و ناتوان جسمی اجازه می دهد با چشم این وسیله را کنترل کنند.

کنترل تلویزیون با چشم برای معلولان

ایران سپید-کنترل تلویزیون با چشم برای معلولان : شرکت کام کست برای تسهیل دسترسی به خدمات خود از تولید یک کنترل جدید تلویزیون خبر داد که به افراد معلول و ناتوان جسمی اجازه می دهد با چشم این وسیله را کنترل کنند.

طراحی یک سامانه امکان هدایت ویلچر معلولان را با حرکات چشم …

گلرو اظهار داشت: با استفاده از این سامانه می توان هدایت ویلچر، کنترل ماوس کامپیوتر و همچنین دیگر وسایل مورد استفاده در زندگی روزانه فرد معلول مثل تلویزیون و لامپ های خانگی را به کمک حرکات چشمی امکان پذیر کرد.

طرح انقلابی سامسونگ برای معلولان جسمی معرفی شد / کنترل …

سیستم اصلی ایده سامسونگ به این ترتیب است که کاربران می توانند تلویزیون را از طریق امواج مغزی بررسی و کنترل کنند. این تحقیق که پروژه Pontis نامیده می شود، قصد دارد تلویزیون های سامسونگ را برای افراد دارای معلولیت فیزیکی بیشتر قابل دسترس کند.

کنترل تلویزیون با حرکات چشم ممکن شد – خبرگزاری مهر | اخبار …

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، شرکت «کامکست» (Comcast) قابلیت «کنترل با حرکات چشم» را به ویژگی‌های مربوط به دسترسی خود در کنترل از راه دور تلویزیون می‌افزاید. به این ترتیب افراد مبتلا به ناتوانی‌های فیزیکی می‌توانند فقط با نگاه کردن تنظیمات تلویزیون را تغییر دهند.

تاثیرات استفاده طولانی مدت از کامپیوتر و تلویزیون بر روی چشم

20/12/2016 · در ضمن فاصله بسیار نزدیک با نمایشگر نیز باعث می شود، چشم ها برای دیدن تصاویر تلاش بیشتری کنند که باعث خستگی آن ها می شود؛ البته تماشای تلویزیون در حالی که خوابیده اید، نیز می تواند باعث خستگی چشمان شما شود.

درون کنترل تلویزیون چه قطعاتی به کار رفته است ؟ – کامتک

در برخی از کنترل های تلویزیون برای تقویت سیگنال ارسالی و همچنین جهت دهی مناسب سیگنال از دو عدد led استفاده می کنند. اگر تعمیر کنترل تلویزیون را یاد بگیرید که البته بیشتر سرویس آن است میتوانید تعمیر کنترل کولرگازی، تعمیر کنترل ضبط، تعمیر کنترل پلیر و تعمیر کنترل لوازم برقی …

دعوا بر سر کنترل تلویزیون

کنترل تلویزیون با چشم فناوری های توان افزا و پوشیدنی

امکان کنترل ماوس برای معلولین توسط عینک eyeCan سامسونگ …

امکان کنترل ماوس برای معلولین توسط عینک eyeCan سامسونگ فراهم شد. ۰ ارسال شده توسط: عرفان باستانی ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۴۶

سامسونگ در حال ساخت نرم افزاری برای کنترل تلویزیون از طریق …

سامسونگ به تازگی نرم افزاری را برای تلویزیون های هوشمند خود طراحی کرده است که شما با استفاده از امواج مغزی خود می توانید آن را کنترل کنید.

ایا تماشا کردن تلویزیون به چشم ها آسیب می زند ؟ – زومیلو

04/01/2020 · واقعیت. ما در واقع در مورد این موضوع که تماشا کردن تلویزیون به چشمها آسیب خیلی جدی می زنه نمی تونیم مطمئن بشیم ولی در مورد اینکه تماشا کردن تلویزیون برای مدت طولانی باعث خستگی چشم ها شده و گاهی حتی باعث سردرد می شه مطمئن …

کنترل تلویزیون چگونه کار می کند ؟ بررسی قطعات درون کنترل

مخترع کنترل تلویزیون کیست ؟ اولین کنترل تلویزیون در سال ۱۹۵۰ توسط شرکت Zenith Radio Corporation طراحی شد که البته با یک سیم به تلویزیون وصل میشد اما خب از هیچی بهتر بود . . اسم این کنترل تلویزیون Lazy Bones بود .

معرفی طرح انقلابی سامسونگ برای معلولان جسمی. کنترل …

10/11/2018 · شرکت سامسونگ یک طرح هوشمند و انقلابی در سر دارد. طرحی که بر اساس آن نرم افزاری برای کنترل تلویزیون با مغز شما طراحی شده است. این فناوری برای افراد دارای معلولیت جسمی طراحی شده است و از اوایل سال آینده آزمایشات اولیه این …

سامسونگ در حال توسعه فناوری کنترل تلویزیون با امواج مغزی است

به گفته ریکاردو چاواریاگا یکی از دانشمندان ارشد epfl که در پروژه پونتیس با سامسونگ همکاری می کند، گام نخست برای توسعه کنترل تلویزیون بر مبنای امواج مغزی، جمع آوری نمونه از رفتار مغز کاربران در زمان تماشای تلویزیون و انتخاب برنامه مورد نظرشان است.

ویدئو / از کنترل تلویزیون با چشم تا جوان‌سازی با انار – ایسنا

پیشرفت دنیای علم و فناوری، توقفی ندارد. یکی از نتایج مثبت این پیشرفت‌ها، تأثیر آن بر سلامت انسان‌ها و راحت‌تر کردن زندگی برای آنهاست؛ تا آنجا که تنها با چشم هم بتوان تلویزیون را کنترل کرد.

نحوه دیدن اشعه مادون قرمز ( Inferared ) با چشم

در توجیه علمی این موضوع میتوان گفت سنسور دوربینهای دیجیتال قادر به دریافت اشعه مادون قرمز است، در صورتی که چشم انسان تنها میتوان طول موجی معادل با 380 تا 750 نانومتر یا همان نور مرئی را درک کند .

امکان کنترل عینک هوشمند Apple Glass با حرکات چشم! | گجت نیوز

ظاهرا قابلیت کنترل با چشم، ایفاگر نقش مهمی در این گجت است. بر اساس اطلاعات مندرج در پتنت، چشمان کاربر ابزار تعامل او با رابط کاربری و اطلاعات به نمایش درآمده روی این دیوایس الکترونیک هستند.

کار نکردن کنترل تلویزیون سونی | تعمیر کنترل تلویزیون سونی …

26/11/2018 · نکات مهم در رفع مشکل کار نکردن کنترل تلویزیون. 1‌.در وهله نخست توصیه می‌شود برای تشخیص این موضوع که آیا مشکل پیش آمده مربوط به کنترل از راه دور است یا خیر، دکمه‌ای را روی تلویزیون فشار دهید.

کافه ای با گارسون های رباتیک برای معلولان اشتغالزایی می …

کافه ای در ژاپن با به کارگیری گارسون های رباتیک برای افراد معلول اشتغالزایی می کند. این ربات ها توسط افراد معلول از راه دور کنترل می شوند.

فاصله مناسب چشم با تلویزیون برحسب ابعاد تلویزیون

آکاایران: فاصله مناسب چشم با تلویزیون امروزه فناوری و تکنولوژی در حال رشد سریعی است.. یکی از تکنولوژی ها تلویزیون ها هستند.این تکنولوژی ها برای نمایش تصاویر از تابش اشعه لامپهای تصویرشان استفاده می کنند و تصاویر را به …

مناسب‌سازی معابر برای تردد آسان معلولان – همشهری آنلاین

با آنکه حرکت دست و پا و چشم‌هایم هماهنگی درستی با هم ندارند، اما توانستم آنها رابه کنترل خود در آورم. معلولیت برای من محرومیت نیست و مرا گوشه‌نشین نکرده است.

کار نکردن کنترل تلویزیون سونی | دلایل اصلی کار نکردن ریموت …

تعمیر ریموت کنترل تلویزیون سونی. از آن جا که کار نکردن کنترل تلویزیون سونی ممکن است دلایل جدی تری نسبت به تمام شدن باتری و وجود مانع در سر راه دستگاه گیرنده ، داشته باشد، توصیه میکنیم در صورت تداوم مشکل، حتما از خدمات …

زندگی سخت تر معلولان در سایه کرونا – ایرنا

بروجرد – ایرنا – بیشتر ساعات روز را صرف آموزش های مجازی فرزند معلول ذهنی خود می‌کنیم اما در نهایت باعث تنش، دعوا و کتک کاری در خانه می شود. اینها تنها بخشی از نقل قول هایی از خانواده های دارای فرزند معلول است که در شرایط …

۱۰ محصول عجیب در بازار … – Fararu

یک شرکت رسانه ای قابلیت کنترل از راه دور تلویزیون را با حرکات چشم ارائه کرده است. کاربران ناتوان جسمی با کمک این ویژگی می توانند فقط با نگاه کردن به کنترل، فعالیت خاصی انجام دهند.

سوگیری تلویزیون در انتخابات از چشم مردم دور می‌ماند …

28/05/2021 · سوگیری تلویزیون در انتخابات از چشم مردم دور می‌ماند؟. تهران- ایرناپلاس- رسانه‌های عمومی می‌توانند با برقراری امکان مساوی برای همه کاندیداها موجب شوند که مردم به آنها اعتماد کنند. تجربه …

پتنت جدید سونی با کاهش سرعت گیم پلی کمک زیادی به بازیکنان …

نحوه تنظیم خودکار سیستم تاخیر سونی. اما این تمام چیزی نیست که سونی برای گیمرهای تازه‌کار در نظر گرفته، بلکه همچنین سونی به سیستم دیگری برای سازگاری آن‌ها با بازیکنان حرفه‌ای چشم دوخته است.

نحوه اتصال کامپیوتر به تلویزیون و ویدیو پروژکتور با HDMI

برای انتخاب منبع hdmi در تلویزیون یا ویدیو پروژکتور از کنترل از راه دور استفاده کنید. به دنبال دکمه ای در تلویزیون یا از راه دور باشید که می گوید “منبع” یا “ورودی” یا چیزی مشابه آن را دارد.

‫چشم پوشی موقت از دمکراسی برای… – تلویزیون دیدگاه Didgah …

تلویزیون دیدگاه Didgah Tv. 5 hrs ·. چشم پوشی موقت از دمکراسی برای نجات ایران، جلسه سخنرانی دکتر کورش عرفانی در محیط زوم – ۲۱ جون. چشم پوشی موقت از دمکراسی برای نجات ایران. جلسه سخنرانی دکتر کورش …

معلولان منتظر در مناطق دورافتاده بروجرد – ایرنا

بروجرد – ایرنا – اعظم‎‎، معلول جسمی و حرکتی ۳۵ ساله از ده ترکان به نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی بروجرد آمده و ساخته‎های دست معلولان روستانشین را آورده است، تا شاید با فروش بخشی از آنها بتواند معلولان منتشر در …

آموزش تعمیر ریموت کنترل تلویزیون | نمایندگی مجاز تعمیرات …

28/04/2019 · احتمالاً برای شما نیز پیش آمده باشد که احساس کنید ریموت کنترل تلویزیون دیگر به خوبی پاسخگوی فرمان‌های شما نیست و کار تغییر تنظیمات و یا شبکه در حال پخش را به خوبی انجام نمی‌دهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,