XABA

کوید 19:کاربرد دو نوع واکسن متفاوت موثرتر از یک نوع است

ردیاب واکسن کرونا | مجله سیب

Updated June 8. محققان در دانشگاه Chulalongkorn تایلند چندین واکسن بالقوه برای ویروس کرونا تولید کرده اند. دورترین مرحله یک واکسن مبتنی بر mRNA است که به ChulaCov19 معروف است. در سپتامبر سال …

چند نوع واکسن کرونا برای گروه‌های جمعیتی متفاوت تولید می شود

چند نوع واکسن کرونا برای گروه‌های جمعیتی متفاوت تولید می شود. مؤسسه روبرت کخ کشور آلمان گفته امکان دارد چند نوع واکسن کرونا (corona) برای گروه های جمعیتی متفاوت تولید شود. دولت آلمان انتظار دارد تا ابتدای سال آتی میلادی حداقل یک نوع واکسن …

یک سال پس از اعلام بیماری همه گیر ویروس کرونا ، چند مورد …

ایالات متحده تاکنون با بیش از 29.1 میلیون مورد بیشترین گزارش Covid-19 بیش از 118 میلیون مورد گزارش Covid-19 و بیش از 2.6 میلیون مرگ در سراسر جهان گزارش شده است.

خبرهای مربوط به ویروس کرونا به زبان فارسی و دری | Yle …

20/03/2020 · رکورد بیشترین واکسن های وارد شده به فنلاند در هفته گذشته به میزان دویست و هشتاد هزار ( ۲۸۰۰۰۰) دوز بوده است. در هفته های آینده نیز تعداد واکسن های بیشتری نسبت به قبل به فنلاند وارد میشود.

خبرنامه هفتگی «پوریا ناظمی» – پوریا ناظمی

نتایج تحقیقاتی که در jama منتشر شده است نشان می دهد که بیش از ۸۷ درصد بیماران درمان شده از کوید-۱۹، تا دو ماه پس از ظهور نخستین نشانه، هنوز یک یا چند نشانه از بیماری را در خود داشته‌اند. برخی از این عوارض از جمله از …

یووال نوح هراری: درس‌هایی از یک سال کووید/ سیاست‌مداران در …

02/03/2021 · زمانی که در سال ۱۹۱۸ آنفولانزا شایع شد، بهترین دانشمندان جهان نتوانستند ویروس کشنده را شناسایی کنند، بسیاری از اقدامات پیشگیرایانه بی‌فایده بود و تلاش برای تولید یک واکسن اثربخش بیهوده باقی ماند.

برداشت | سلامت

یک دلیل این است که ژاپنی ها مدت طولانی ماسک صورت را در آغوش گرفته اند ، که دکتر ردفیلد اظهار داشته است که می تواند حداقل به اندازه یک واکسن در مبارزه با بیماری همه گیر موثر باشد. اگر کشوری برخی کارها را به درستی انجام دهد ، لازم نیست همه کارها را انجام دهد.

diabzums

diabzums – همه چیز در مورد دیابت – diabzums. شما باید قند خون خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که آیا دیابت پیش دیابت دارید یا دیابت نوع 1 ، نوع 2 یا دیابت بارداری دارید . . آزمایش ساده است و نتایج معمولاً به سرعت در دسترس هستند.

وبگاه عالی نیوز

هر یک از کلیه های انسان از حدود یک میلیون واحد تصفیه کننده به نام “نفرون” تشکیل شده اند. کلیه ها روزانه حدود 120 تا 150 لیتر خون را تصفیه می کنند و حدود دو لیتر ادرار تولید می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,